Çınarlar Grup ailesi olarak 2001 yılında başladığımız serüvenimizde,inşaat,otel (Çınar Butik Otel), restaurant (Ruhi Bey Meyhanesi)'nden sonra ilk gün duyduğumuz heyecanı yaşayarak 1 yıl önce de doğa ve kültür turları alanında Pulse Travel acentemizi de katarak kaliteli ve güvenilir hizmeti, profesyonel bir ekip ruhuna ekleyerek bugünlere kadar taşıyarak devam etmekteyiz.
   Pulse Travel acentemiz Kaş merkezli olarak faaliyetine devam etmekte.Pulse Travel ailesinin her bir bireyi her daim kendini geliştirmeyi, misafirlerimizin memnuniyetini kendilerine ilke edinmiş, bu ilkeyi de amatör bir ruh ve heyecan; ama profesyonelce bir çalışmayla yerine getirmeyi hedef edinmiştir.
    Doğa ve kültür turlarında Kaş ve çevredeki tüm aktivitelerin uygulandığı, lokasyon bilgisinin ön planda tutulduğu,en iyi ve en profesyonel rehber ekibimizle birlikte çevre ve doğaya saygı eşliğinde, tecrübe ve anlayışın ortaklığına olan ilginize inandığımızı ve her alanda alacağınız en iyi hizmeti her zaman mutlulukla vereceğimizi belirtmek isteriz.

Pulse Acentası bunların dışında Dünyada tanınmış acentaların Kaş bölgesindeki tüm aktivitelerini yapan tek yetkili acentadır. Başlıca çalıştıgımız şirketler arasında Geckos, Intrepid,Peak Travel, Demavend travel, Peregrine, Exodus gibi tüm dünyada ofisleri ve aktiviteleri bulunmaktadır