Otel Hizmetleri

Çınarlar Grup bünyesinde bu yıl (2013) açılan Çınar Butik Otelimizde misafirlerimizin konaklamalarını en iyi şekilde geçirmeleri için otelimizde sadece konaklamayla kalmayıp, Çınarlar grubun bünyesinde faaliyet gösteren Pulse Seyehat Acentamız la doğa yürüyüşlerinden tekne turlarına, havalimani transferlerinden bisiklet turlarımızdan dalışa kadar birçok alanda sizlere hizmet verebilmekteyız. Detaylar

Pulse Seyehat Acentası

Pulse Turizm Şirketi; 2013 yılında Çınarlar Grup tarafından Kaş bölgesinde hayata geçirilmiştir. Şirketimiz Kaş ve çevresinde uzman ekibiyle çeşitli faaliyetler göstermektedir. Doğa harikası beldemizde sizlere yepyeni deneyim fırsatları sunmaktayız. 
Faaliyetlerimizin tamamı kendi profosyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.


Detaylar

Tatil Evleri

 Çınarlar Grup tarafından 2013 yilinda inşa edillen ve siz misafirlerimiz için tasarlanmış dairelerimizde konaklama fırsatlaru bulunmaktadir.
Butun dairelerimizde merkezi TV sistemi, su isitici, deniz manzarali balkon, tam tesekkulu mutfak, buzdolabi, camasir makinasi, bulasik makinasi mevcuttur.

Detaylar

Ruhi Bey Meyhanesi

Kaş'ın köklü ailelerinden olan Çınarlar ailesinin büyüklerinden olan rahmetli Ruhi Bey anısına açılan meyhanemiz siz değerli müşterilerimize leziz meze çeşitleri ve menüleri ile hizmet vermektedir. 
Sizler için sütte balıktan, yirmiyi aşkın meze çeşitlerimizden ve günlük balık seçeneklerimizle, bizlerin konuğu olmak isterseniz bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.Detaylar

Transfer

 Çınarlar Grup bünyesindeki Pulse Travel acentemiz Kaş merkezli olup hem Antalya hem de Dalaman havaalanına yakın olduğundan Hem otel hem de acente misafirlerimizin Dalaman ve Antlya havaalanı transferlerinizin gerçekleştirilmesi adına çeşitli konforlu araçlarımızla ve profesyonel kaptan personelimizle tüm ulaşımlarınızı kalite standartlarında gerçekleştirmek hedef kalite politikamızın başında gelmektedir.
Detaylar

Dalis

Dünyanın ve Türkiye’nin en iyi 10 dalış noktasından biri olan Kaş’tasınız.Kaş’ta birbirinden farklı 20 noktada dalış yapılması mümkündür.Sualtını büyülü dünyasını discovery diving ( deneme dalışı ) ile keşfedebilir, profosyonel dalış eğitmenlerimizden faydalanarak alacağınız sertifikayla dalışlarınızı daha derinlerde sürdürebilirsiniz.


Detaylar