İPTAL, İADE VE GARANTİLER

Web Sayfası üzerinden online yaptığınız rezervasyonlar garantilidir. Online rezervasyonunuz otelimizin kendi ürettiği ve kullandığı özel bir teknoloji olan Web Arayüzleri sayesinde direkt olarak otelimizin web rezervasyon sisteminin içine yazılır. Online gerçek zamanlı rezervasyonlar garantili olduğundan ödemeler rezervasyon sırasında alınır. Otelimizin sunduğu ödeme seçeneklerinden birini rezervasyonun son adımında seçebilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME (Visa, MasterCard, American Express, Discover Card)

Şu an Web Sayfası üzerinden yaptırdığınız rezervasyonlarda ödemeyi kredi kartınız ile yapabiliyorsunuz. Bu seçenekte, rezervasyonunuzun son aşamasında kredi kartı numaranızı, ve kartın arkasındaki numaranın son 3 rakamını girmeniz istenir. Aynı forma kartınızın üzerindeki ad ve soyadını, kartta yazılı olduğu şekilde giriniz. Vermiş olduğunuz kredi kartı numarası SSL (Security Socket Layer) üzerinde çalışan ve alanında tüm dünyanın kabul ettiği bir güvenlik sistemi olan GlobalSign garantisiyle güvenlik altındadır. Yabancı seyahat portallarında dahi 40 bit olan güvenlik ölçüsü, otelimiz tarafından 128 bit olarak çok daha güçlü bir sistemde çalıştırılır.

Önemli Not:

1. VISA ve MASTERCARD kuralları çerçevesinde Bankalararası Kart Merkezinin (BKM) aldığı karara göre 1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Mail Order ve Elektronik Ticaret islemleri yapan tüm firmalar için kart sahibinden CVV (güvenlik kodu) numarası alınması zorunlu hale getirilmiştir. Bu yöntem hem sizi hem de bankaları oluşabilecek risklerden korumak amacını taşımaktadır. CVV Güvenlik kodu, kredi kartının arka yüzündeki imza panelinde yer alan, kart numarasının en sağ tarafındaki üç haneli numaradır. Kartın fiziki olarak bulunmadığı ortamlarda işlem yapılıyorsa güvenlik kodu kullanılmalıdır. Bu sebeple, rezervasyonlarınız sırasında sizden kredi kartı numaranızla birlikte üç haneli CVV numaranız da istenecektir. Güvenlik kodu numarası uygulaması ile, ulusal ve uluslararası kart kabul kurallarının gereksinimlerini tam olarak karşılayarak, riskinizi minimize ediyor ve sizlere daha güvenli bir alışveriş ortamı sunuyoruz.

2.Değerli misafirimiz, Online rezervasyon sistemimizden yapmış olduğunuz alışveriş sırasında o anki internet bağlantınıza ve internet tarayıcınızın durumuna göre çok ufak bir ihtimal de olsa ödenecek tutar bölümünde farklı rakamlar çıkma olasılığı vardır. Bu tip durumlarda toplamda olması gereken rakam ile ödenecek tutar arasında fark eksik ise tarafınızdan gerçek tutarın tamamı talep edilir, fazla ise tarafınıza aynen iade edilir. Çok küçük ihtimal de olsa bu tip aksaklıklar bizlerin elinde olmadığından dolayı anlayışınızı rica ederiz.

REZERVASYON İPTAL KOŞULLARI

Web Sayfası üzerinden yaptırdığınız tur / otel rezervasyonlarında, 21 gün öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. 21 günden sonra yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz.